Spotkania w House of Glass w Trójmieście

26.11.2015 08:39
Spotkania w House of Glass w Trójmieście

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Nasi Klienci pamiętają o niezwykłej świątecznej ofercie - eventach z bombkami w tle, czyli Spotkaniach w House off Glass.

Grudzień jest krótki, a świątecznych spotkań dla pracowników, klientów, przyjaciół - mnóstwo. Październik i listopad jest więc czasem, kiedy manufaktura bombkowa nie przestaje pracować, przygotowując bombkowe dedykowane prezenty. To jest też cza łączenia sił i realizacji świątecznych spotkań z niezwykłymi bombkami - przywozimy je gotowe, albo zapraszamy Gości do malowania własnych, niepowtarzalnych. Przedświąteczna gorączka nie powstrzymała nas przed odwiedzinami w Trójmieście. "Świadomość zmian" to wykład prowadzony przez Zuzannę Skalską. Zuzanna jest badaczem trendów, które analizuje na potrzeby rozwoju firm i szeroko pojętej innowacji. Dzisiaj innowacja dotyczy wszystkich sfer przemysły, usług, urzędów czy edukacji. Czym zatem jest? Jaka jest nasza w niej rola? Jakie zmiany będą zachodzić w niedalekiej przyszłości? Jak wpłyną na nas, na nasze firmy, otoczenie? Aby odpowiedzieć na te pytania należy analizować trendy. I o studzeniu trendów właśnie było.
Okazuje się, że wracamy do tego, co proste i nieskomplikowane, do tego, co potrafimy zrobić sami - od uszycia butów do skręcenia kuchni z elementów. Nasza bombkowa propozycja jest więc na czasie, żeby nie powiedzieć, że wpisujemy się w trendy. 
Oczywiście podczas spotkania nie mogło zabraknąć naszych bombek, jedną w prezencie otrzymała Zuzanna Skalska, drugą w losowaniu wygrała jedna z uczestniczek wydarzenia. Dziękujemy ESO Audit, HK Finance i Olivia Bussines Centre za zaproszenie.

A bombki House of Glass możecie zobaczyć tu: http://houseofglass.pl/