Rozwojowy Festiwal dla kobiet, czyli Progressteron

18.09.2015 11:20
Rozwojowy Festiwal dla kobiet, czyli Progressteron

Wydarzenie realizowane od 12 lat, jak mówią Organizatorki "- z wielkiej pasji do rozwoju osobistego, inspirowania i wspierania kobiet. Same uwielbiamy uczestniczyć w warsztatach i je prowadzić. Uwielbiamy spotkania w gronie kobiet, w przyjaznej, ciepłej atmosferze, gdzie każda z nas może być naprawdę sobą. Dotychczas w Festiwalu uczestniczyło 80 000 osób." W tym roku na Festiwalu znalazło się miejsce również dla Spotkań.

MÓWIĘ JA - to warsztat, który proponujemy podczas Festiwalu w Trójmieście (16-18 października br.). Więc jeśli:

masz czasem wrażenie, że mówisz "jak dziad do obrazu"? Jesteś przekonana, że mówisz zrozumiale, a intencje są jasne. Tymczasem Twój Rozmówca odpowiada zupełnie inaczej niż się spodziewałaś.

"Jak on/ona nic nie rozumie!" – myślisz sobie.

Niech język giętki powie, co pomyśli głowa.

Podczas warsztatu Uczestniczki podniosą swoją wiedzę w zakresie skutecznej komunikacji. Nauczą się korzystania z narzędzi skutecznej komunikacji. Przekonają się, że umiejętne słuchanie i mówienie jest kluczem do zrozumienia drugiej osoby (i siebie).

Oczywiście to tylko jedna z ogromu propozycji. Sami chętnie skorzystamy z oferowanych warsztatów. Wszystkie informacje znajdziecie tu: http://www.festiwalprogressteron.pl/