O nas


O nas

Jedyne, co jest w życiu pewne, to zmiana. Tym zdaniem rozpoczęłam tworzenie Spotkań.

Dlaczego „Spotkania”?

Każde spotkanie przynosi w życiu zmianę – mniej lub bardziej zauważalną. Wydaje się, że niektóre spotkania są zupełnie przypadkowe. A jednak przypadków nie ma - wszystko jest konsekwencją podejmowanych przez nas decyzji. Spotkania więc powstały z inspiracji kilku osób - po pierwsze - tych spotkanych w Szkole Trenerów.Połączenie dwóch różnych światów - mojego (trenerki i coacha w organizacjach pozarządowych, realizującej się również w działaniach pro-społecznych) i koleżanki ( psycholożki i trenerki, skoncentrowanej na eventach i grach terenowych dla firm) zaowocowało nie tylko wspólnym szkoleniem, ale pomysłem na firmę. To był impuls. Potrzeba jednak było kolejnych spotkań, tym razem na studiach z coachingu, kiedy zdanie "po prostu to zrób" zamieniło marzenie w rzeczywistość.

I tak powstały SPOTKANIA ze swoją ofertą coachingu, eventów, szkoleń.

Jestem przekonana, że każde spotkanie wnosi zmianę. Czasem jest to impuls do działania, a czasem do zastanowienia się, czy to właśnie o tę zmianę chodzi. Odkładanie decyzji na później niczego nie zmieni, bo „masz teraz, a teraz jest całym Twoim życiem (…) /E.Hemingway/. 

Do zobaczenia na Spotkaniach.

 

Małgorzata Woźna   

 

Małgorzata Woźna – certyfikowana trenerka (certyfikat I stopnia, Szkoła Trenerów Organizacji Pozarządowych) i coach (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), w trakcie studiów - psychologia. Od 10 lat wspiera w rozwoju osoby indywidualne, grupy nieformalne i organizacje. Oddechu szuka pod wodą, nurkując w polskich jeziorach.